Byty Julec Byty Julec

O projektu

Pěkné a dostupné bydlení v oblíbené lokalitě města Brna a zároveň v bezprostřední blízkosti přírody Bílé hory charakterizuje novostavbu „Byty Julec“, jejíž dokončení je naplánované do dubna 2018. Rezervace se nám již teď začínají plnit, proto nás neváhejte oslovit.

Byty Julec je náš nový developerský projekt, který navazuje na úspěšnou první etapu výstavby bytového domu na Bělohorské. Projektanti Ing. Arch. Černý a Ing. Polášek společně se stabilní stavební společností PS BRNO, s.r.o. a námi PS-estate, s.r.o. jako developerem využili výborné synergie a připravili obdobný koncept této novostavby i v další etapě, avšak s větším počtem bytů. Byty Julec nabízí celkem 64 bytových jednotek v sedmi nadzemních podlažích o variabilních dispozicích 1+kk až 4+kk s možností garážového stání v podzemních podlažích a parkovacích stání před domem. 

Samotná lokalita v městské části Brno-Juliánov má nespornou výhodu v dostupnosti všech služeb, které souvisí s občanskou vybaveností (školy, lékař, restaurace, nákupní a kulturní příležitosti) a to v pěší vzdálenosti a zároveň významný potenciál z hlediska městské infrastruktury.

POSTUP PRODEJE:

1. výběr bytové jednotky

2. podpis rezervační smlouvy - do 7 dnů po podpisu uhradit rezervační poplatek ve výši 150 000,- Kč (v příp. koupi garáž. stání + 50 000,-Kč) 

3. podpisem rezervační smlouvy vzniká závazek do 30 dnů podepsat Smlouvu o smlouvě budoucí kupní - do 10 dnů od podpisu uhradit 20 % kupní ceny bytu (zahrnuje rezervační poplatek). V SoSBK je celý splátkový kalendář

4. Další splátka je ve výši 30 % z ceny bytu po zápisu rozestavěných jednotek do katastru nemovitostí

5. Další splátka je opět ve výši 30 % z ceny bytu po dokončení vnitřních rozvodů a interiérů

6. Poslední splátka ve výši 20 % z ceny bytu po kolaudaci

7. Po podpisu kupní smlouvy, která se bude vkladovat do KN (lhůta 30 dní, kolek 1000,- Kč) a úhradě celé kupní ceny - předání bytu

Veškeré splátky jdou na blokovaný účet, ke kterému má přístup pouze banka.

Poloha